DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A ZÁPIS ŽÁKŮ

Vážení rodiče, milé děti a zájemci o studium uměleckých oborů, Základní umělecká škola vyhlašuje v termínu od 25. 4. do 9. 5. zápis nových žáků ke studiu pro školní rok 2022/23.
DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ A ZÁPIS ŽÁKŮ

Uchazeči o studium mohou být ve věku 5 – 18 let, pro nulté ročníky programu První krůčky k umění již od 4 let. Nabízíme tři obory vzdělávání – hudební, taneční a výtvarný.

 

 

 

V hudebním oboru si mohou žáci zvolit mezi 22 vyučovanými hudebními nástroji, sólovým zpěvem nebo sborovým zpěvem. Nabídka studijních zaměření a seznámení s hudebními nástroji je zde.

Taneční obor vede žáky k pohybové průpravě a dovednostem napříč všemi tanečními styly - klasickým tancem, scénickým, moderním a lidovým tancem, více informací najdete zde.

Výtvarný obor má zaměření na všeobecnou Výtvarnou tvorbu (kresba, malba, keramika, textilní tvorba, prostorová tvorba) a na Multimédia a grafiku (výtvarné umění ve fotografii, videu, animaci a grafickém zpracování). Informace k oboru získáte zde.

 

Zveme vás k prohlídce školy na Dnu otevřených dveří 25. 4. v době od 13.00 do 18.00, kde si můžete vše prohlédnout i odzkoušet. Podívat se na výuku, poradit se s odborníky a získat konkrétní informace.

Pro zápis nového žáka a projevení závazného zájmu o studium je nutné vyplnit elektronickou přihlášku zde. Po uplynutí termínu zápisu budete pozváni k osobní schůzce, na které proběhne talentová zkouška. Požadavky a obsah zkoušky najdete zde. Více informací v záložce Zápis žáků.

Těšíme se na setkání s vámi a vašimi dětmi.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru