TANEČNÍ OBOR ZUŠ BYSTŘICE SE PŘEDSTAVUJE

Od září 2020 se naše ZUŠ rozšířila o Taneční obor, pro který se nám podařilo získat vynikající pedagogické vedení – tanečnici Národního divadla Brno a ProArt Dance Company Kristýnu Křemenákovou.
TANEČNÍ OBOR ZUŠ BYSTŘICE SE PŘEDSTAVUJE

Všichni ale víme, jak předchozí roky přály tanečním a jiným kulturním aktivitám. Díky covidu se naši mladí tanečníci ještě neměli možnost veřejně prezentovat. Nyní bychom Vás ale rádi pozvali na premiérové vystoupení tanečního oboru Základní umělecké školy, a to ve středu 9. února 2022 v 17.00 v Kulturním domě v Bystřici. Pokud vše dobře dopadne, a my věříme, že ano, představí se Vám v různých originálních choreografiích doplněných kostýmy všech 40 žáků včetně paní učitelky. Rádi bychom poděkovali Městu Bystřice za podporu a Kulturnímu domu za skvělé zázemí.