Zaměstnanci

Vedení školy

Mgr. Milada Krásenská

Mgr. Milada Krásenská

ředitelka, akordeon

Mgr. Lenka Macháčková

Mgr. Lenka Macháčková

zástupce ředitele, smyčcové nástroje, smyčcový orchestr

 

Učitelé

Ing. Jaroslav Císař

Ing. Jaroslav Císař

dechové nástroje

BcA. Gabriel Červeňák

BcA. Gabriel Červeňák

kytara

MgA. Josef Havel, dipl. um.

MgA. Josef Havel, dipl. um.

housle, klavír, smyčcový soubor

Martin Holý

Martin Holý

kytara

Martin Holý

Jiří Houf

zob. flétna, klarinet, saxofon

Štěpán Husák, dipl. um.

Štěpán Husák, dipl. um.

dechové nástroje, dechový orchestr

Kristýna Křemenáková, DiS.

Kristýna Křemenáková, DiS.

taneční obor

Miroslava Kytnerová

Miroslava Kytnerová

zob. flétna, příčná flétna

Dana Makovská

Dana Makovská

akordeon, klavír, hudební nauka

Martina Němcová

Martina Němcová

klavír, korepetice

MgA. Martina Podsedník Olivová, dipl. um.

MgA. Martina Podsedník Olivová, dipl. um.

dechové nástroje,            flétnový soubor, Divadlo Beze Jména

Mgr. Renata Pečinková

Mgr. Renata Pečinková

klavír, klavírní korepetice žáků

Antonín Pokorný

Antonín Pokorný, DiS.

dechové nástroje, dechový orchestr

Mgr. Kateřina Pospíšilová, Ph.D.

Mgr. Kateřina Pospíšilová, Ph.D.

pěvecké sbory Pramínek, Pramen, Studánka

Alžběta Směták, DiS.

Alžběta Smětak, DiS.

klavír, korepetice

Petra Špačková Lintymerová

MgA. Petra Špačková Lintymerová

sólový zpěv

Mgr. Michaela Uhlířová

Mgr. Michaela Uhlířová

klavír, klavírní korepetice žáků

Mgr. Art. Barbora Vališová

Mgr. Art. Barbora Vališová

příčná flétna, saxofon, hudební nauka 

Mgr. Libuše Zítková

Mgr. Libuše Zítková

výtvarný obor – malba, kresba, keramika…

Jaromír Žižka, dipl. um.

Jaromír Žižka, dipl. um.

akordeon, keyboard, klavír, hudební nauka

 

Ekonomický úsek

Miluše Pečinková

Miluše Pečinková

hospodářka školy

 

Správní zaměstnanci

Marta Dvořáková

Marta Dvořáková

školnice

Blanka Fryšoncová

Blanka Fryšoncová

uklízečka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru