MOŽNOST DISTANČNÍ VÝUKY PŘI ONEMOCNĚNÍ ŽÁKŮ

Vážení rodiče, vzhledem k vývoji současné situace s Covid 19 zveřejňujeme závazné informace k možnostem další výuky v ZUŠ. Rádi bychom vašim dětem zajistili výuku, i v případě, kdy musely zůstat s lehčím onemocněním doma.
MOŽNOST DISTANČNÍ VÝUKY PŘI ONEMOCNĚNÍ ŽÁKŮ

Proto nabízíme nemocným žákům na vyžádání rodičů dálkovou (distanční) výuku. Je určená pouze pro individuální předměty - hra na nástroj, zpěv. Kolektivní předměty budou zatím vyučovány pouze prezenčně - ve škole. Je zcela na Vašem posouzení, zda je distanční výuky vaše dítě schopno a zda o ni máte zájem (lehké projevy respiračních nemocí bez teplot).

 

Prosíme, abyste dodrželi následující postup:

 

Vždy omluvíte dítě předem a v omluvence na iZUŠ uvedete:

 

a) NEMOCNÝ/Á  -  MÁME ZÁJEM O DISTANČNÍ VÝUKU

 

nebo

 

b) NEMOCNÝ/Á  -  NEMÁME ZÁJEM O DISTANČNÍ VÝUKU

 

Pokud ANO - výuka bude realizována v běžné výukové hodině - ve stejném dnu a čase, pokud NE, výuka neproběhne. Vhodné je, abyste se s vyučujícím spojili i telefonicky a domluvili si formu výuky (vhodnou aplikaci pro videohovor nebo předání nahrávky).

 

V případě, že rodič žáka omluví pozdě, nebo NEOMLUVÍ - výuka se NEKONÁ BEZ NÁHRADY, případně je hodina braná jako NEOMLUVENÁ. Škola prozatím funguje v běžném režimu, a budeme se snažit o udržení tohoto stavu co nejdéle. Proto nelze žádat po vyučujících jiné termíny mimo daný rozvrh.

 

Platnost tohoto opatření bude od pondělí 1. 10. 2020.

 

 

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru