INFORMACE K CHODU ZUŠ od 12.4.2021

S účinností od 12. 4. 2021 bude dle mimořádných opatření vlády umožněna v ZUŠ výuka na základě dvou výjimek z distanční výuky (kolektivní výuka zatím není možná a zůstává vedená distanční formou):
INFORMACE K CHODU ZUŠ od 12.4.2021

a) individuální konzultace  (jeden žák a jeden ped. pracovník)
b) individuální prezenční výuka (jeden žák a jeden ped. pracovník)
 

 

 

Výjimka ad a) umožňuje, aby se jeden žák nebo účastník mohl setkat se svým učitelem na individuálních konzultacích. V takových případech je při dodržení nezbytných protiepidemických opatření (především ochrana dýchacích cest) a dodržení hygienických opatření riziko přenosu koronaviru minimalizováno a umožní se tím doplnit si vzdělání při osobní podrobnější konzultaci v těch oblastech, které si v rámci distančního vzdělávání žák nebo účastník dostatečně neosvojil apod.
 

Výjimka ad b) umožňuje, aby se jeden žák nebo jeden účastník mohl setkat se svým učitelem v rámci individuální prezenční výuky. Je tedy možné, aby byla uskutečněna plnohodnotná prezenční výuka, ale pouze jeden na jednoho. V takových případech je při dodržení ostatních protiepidemických opatření (zejména ochrana dýchacích cest) a dodržení hygienických opatření riziko přenosu koronaviru minimalizováno.

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru